^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Eşyamı nasıl bir depoya koyacağım diye korkmayın. eşyanızı BAKSEN evdeneve asansörlü taşıma firması na teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. BAKSEN  NAKLİYAT depo olarak iki tür depo hizmenize sunmuştur. 

    Birinci depo garaj içerisinde bulunmaktadır. Buradaki depoda konteynırlar ve Alman marka raflar bulunmaktadır. konteynırlara normal ev eşyaları konulmaktadır. Her ev eşyası ayrı konteynırlara konulmaktadır. Eşyalarınız konteynılara koymamızın sebebi ise, deprem, su baskını, haşere, vb. tehlikelerden uzak tutmaktır. 

    Raflara ise fabrika eşyaları, paletli ürünler, vb. dizilmektedir. 

    İkinci depo olarakta kısa süreli kalacak eşyalarınız içindir. 

    BAKSEN ASANSÖRLÜ Taşıma aynı zamanda depolanan eşyalarınıza paket sigortası yapıyor. Bu sigorta poliçesi aklınıza gelebilecek her türlü hasarı karşılamaktadır ( deprem, yangın, terör, vb. ). 
 

Eşyalanızı bize teslim edin ve hiç endişelenmeyin!!!

Evinizi nakledeceğiniz şehirde yeni adresiniz belli olmaması durumunda yada oturduğunuz evi yola çıkmadan

bir süre önce boşaltmanız gerekebilir, hatta belirli süreli görevler için başka bir şehire veya ülkeye giderken

bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak isteyebilirsiniz.

Geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev, İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayarak, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, evden eve taşımacılık gibi tüm nakliyat hizmetlerinde sizin en büyük yardımcınız olmayı hedeflemiştir.


Baksen Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı paketlendikten sonra 7m³ eşya depolamaya uygun tahta sandıklarla

depolar, kapakları çakılıp mühürlenir, sandıklar teslimatta ancak sizin nezaretinizde açılır.

Baksen Evden Eve Nakliyat Firması depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla, sizlere hizmet vermektedir.

Her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Sizler için güvenle ve özenle eşyalarınızı saklıyoruz.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı battaniye, ip, karton koli ve konton silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde tekrar teslim ediyoruz.


Evden eve nakliyat şirketleri içinde kalitesi, profesyonelliği ve uzun bir geçmişe dayanan nakliyat tecrübesi ile ev nakliyat, villa nakliyat, ofis, büro nakliyat ve diğer tüm nakliye hizmetlerinde siz değerli müşterilerine en uygun hizmeti, en uygun fiyatlarla vermektedir.05465514904

Evden eve nakliyatın en önemli aşamalarından biri eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanarak paketlenmesidir. Eşyalarınız taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir. Ambalaj malzemelerimiz hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlardır. Eşya paketleme, ambalajlama eşya taşımacılığında olmazsa olmazlar arasındadır. Bunun nedeni ise taşıma esnasında paketlenmeyen bir malzemenin zarar görme ihtimalinin daha fazla olmasıdır. Değerli müşterilerimiz memnuniyetinizi dostlarınıza, şikayetinizi firmamıza duyurmanızı rica ederiz. Bizi tercih etiğiniz için sonsuz teşekkürler…

BEYAZ EŞYALARDemontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenir pılaka kartonlar ile muhafıza edilir

ELEKTRONİK EŞYALARKabloları sökülmüş elektronik eşyaları profosyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon köpüklü ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır

AYNA CAM VE HASSAS EŞYALARÖzel beyaz kağıt ve yumuşak havalı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir,büyük hacmli ayna ve cam için özel tahta sandıkları yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir

YATAK KOLTUK VE SANDALYEBu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır ve avrupadan ithal pet graft kağıtlı havalı ve pılaka kartonlar ile paket yapılır

YEMEK MASASI ŞİFONYER CAMLİ FİTİRİN KOMİDİN SEHPA BUFE

Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpüklü profiler ile tüm köşeleri sarılır ve sarılır Ve strech kulanılarak sabitlenir garaft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra Plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

 Paketlemeservisimizeveşyası, kişisel eşya, sergi malzemesi, sanat eserleri ve diğer özel itina isteyen eşyaların ambalajlanması ve taşınmasında uzmanlaşmıştır.

 

Temiz, sağlam ve eşyanın cinsine ve hassasiyetine göre değişik ebat ve standartlar da ambalaj kutusu ve malzemesi kullanılmaktadır.Eşyanınsevkiyat şekline kara nakliyesi sandıklama yapılmaktadır.

 EŞYA EV EŞYASI PAKETLEME

 Eşya paketleme işimiz çok farklı bir durum gerektirir çünkü eşyaların paketleme işi hasarsız bir taşınma için en gerekli özen gösterilmesi gereken iştir..


 Baksen evden eve asansörlünakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı eşya paketleme işindede göstererek ambalajlama taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

 Eğer anlaşılırsa Baksen Nakliyat’ ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak   Baksen Nakliyat ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri  olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

 Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.

 Tüm bu güvenli hizmete rağmen Baksen Nakliyat tedbiri elden bırakmıyarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Baksen Nakliyat ile drekt  olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü mutlubey tarafından teslim edilecektir.
 

Eşya paketleme işimiz çok farklı bir durum gerektirir çünkü eşyaların paketleme işi hasarsız bir taşınma için en gerekli özen gösterilmesi gereken iştir..


Edirne evden eve nakliye her sektörde gösterdiği başarıyı eşya paketleme işindede göstererek ambalajlama taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

 Eğer anlaşılırsa Baksen Nakliyat’ ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak   Baksen Nakliyat ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri  olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

 Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.

 Tüm bu güvenli hizmete rağmen Baksen Nakliyat tedbiri elden bırakmıyarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Baksen Nakliyat ile drekt  olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine formen tarafından teslim edilecektir.
 

Şirket bünyesinde çalışan uzman ekspertizleri ile taşınacak evi önceden inceleyerek detaylı bir şekilde analiz eden, yaptığı bu çalışmaya göre bir rapor hazırlayarak fiyatlandırmayı, taşınmada kullanılacak araç ve eleman sayısını, özel ekipmanları belirleyen firmamız, anlaşma yapılması durumunda tam gün ve saatinde bankanın önünde yerini almaktadır. Tüm hizmetlerini sigorta kapsamına alarak muhtemel olumsuzluklara karşı zarar tazmin garantisi sağlayan kuruluşumuz; güvenli, hızlı, ekonomik, sorunsuz ve kusursuz transfer çözümleri sunar.

Ev içeriğinde bulunan, başta bilgisayarlar olmak üzere tüm pahalı cihazları graft kağıtlara sararak muhafaza altına alan, mobilyaların demontesini yaparak battaniye ve havalı naylonlar ile kaplayıp kırılıp çizilmelerine engel olan çalışanlarımız, özel eşyaları da özel paket çözümleri kullanarak kolilere koyar. Son derece titiz bir çalışma gerçekleştiren ve profesyonel bir süreç yöneten şirketimiz, eşyaların araçlara yüklenmesi ve araçlardan indirilerek yeni adrese taşınmasında a aynı titiz çalışmayı gerçekleştirir. Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde kalite ve çalışma prensipleri ile ön plana çıkan firmamız, güçlü transfer çözümleri ile tercih önceliği oluşturur.

Nakliyat firmalarının verdiği aslında en önemli hizmetlerden bir tanesi de evden eve ambalajlama hizmetidir. Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat firmasının müşteriye verdiği değeri, önemi göstermektedir. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması, ambalajlanacak eşyaların cinsi, hacmi, büyüklüğü gibi bazı kriterlere göre seçilmesi çok önemlidir. Mutlaka kristal veya cam eşyalar için mukavva benzeri maddelerden yapılmış eşyanın ölçüsüne uygun olarak yapılmış ve üzerine kırılmaması için cam kağıdı ile sarılmış şekilde ambalajlanması gerekmektedir. Ayrıca cam eşyalara havalı naylon ile dış sarma uygulamak eşyanın istenmeyen bir durum söz konusu olduğunda alacağı hasarı en aza indirgemektedir. Ayrıca yapılan ambalaj malzemesinin temizliği de kalitesi kadar önemlidir. Ayrıca bu ambalajlama işlemleri her eşya için aynı olmamalı ve her eşya için mutlaka ayrı seçilmelidir. Örneğin cam ve benzeri eşyalar için yukarıdaki yazılanlar uygulanırken biz beyaz eşya olan buzdolabının ambalajlanması tamamen farklı olmalıdır. Örneği buzdolabının boyutuna göre özel yapılacak havalı naylon ve askılı karton kutular buzdolabının alacağı darbe, çizik ve hasarları bir hayli düşürmekte ve daha güvenli ve temiz bir çalışma ortaya çıkarmaktadır. Firmamız evden eve ambalajlama konusunda tamamen hasarsız nakliye garantisi, eğitimini almış profesyonel kadrosu, eşyanın değerine göre sigorta ve memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.siz isteyin biz taşıyalım 05465514904 mutlu akçın

Nakliye’de Profesyonel Çözümler

1
Şehir İçi ve Şehirlerarası Taşımacılık
Firmamız Türkiye’nin her noktasına kesintisiz nakliye hizmeti sunmaktadır.Şehiriçi ve şehirler arası taşıma hizmetleri sunan firmamız garantili ve sigortalı olarak hizmet vermektedir.

asansorlutasimaAsansörlü Taşımacılık
Ev eşyası taşınması kullanılan teleskopik ve modüller asansörlerimizle  ile ev eşyası taşımasını kolay basit ve sıfır hatalı olarak bir hal almıştır.Türkiye’nin her noktasına asansörlü taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.
ofis
Profesyonel ofis taşıma yöntemleri
Çağdaş çalışma ofislerin taşınmasında iş kaybınız yaşanmadan aynı gün içerisinde taşınıp paketlenip ve yeni ofisinizde yerleştirilip kullanmaya hazır bir hale getirilir.
4
Sanat Eserleri ve Müze Taşıma
Bir çok sanat eseri,resim,antika eşyaların taşınmasını titiz güvenli ve kaliteli olarak taşınmasını sağlamaktayız.Antika ve sanat eseri eşyaların depolama hizmetimiz bulunmaktadır.
 
5
Ev Ofis Depolama
Depolama konusunda son derece teknolojik ve kaliteli bir hal alan eşya depolama firmamız ile güvence ve kalite altında depolanmaktayız.
 
6
Fabrika ve Fuar Taşımacılığı
Fabrika taşımacılığında geniş araç filosu ve tam donanımlı ekiplerimiz ile fabrika ve fuar taşımacılığında kalitenin yanı sira güvenilir ve kalitenin olduğu firmayız.
 
Ambalaj-Ve-Paketleme
Paketleme Hizmeti
Eşya taşınması kadar paketlemesi’de önemlidir.Eşya paketlemesinde granik havalı nalyonlar ile sarılarak tüm eşya paketlenir.
8
Uluslararası Taşımacılık
Her şey zamanında uluslar arası ev eşyası taşımacılığında eşyalarınız kısa süre ve kaliteli,hasarsız bir şekilde transferi sağlanmaktadır.Türkiye’nin tek uluslararası firmasıyız.
 

Nakliye’de Profesyonel Çözümler

1
Şehir İçi ve Şehirlerarası Taşımacılık
Firmamız Türkiye’nin her noktasına kesintisiz nakliye hizmeti sunmaktadır.Şehiriçi ve şehirler arası taşıma hizmetleri sunan firmamız garantili ve sigortalı olarak hizmet vermektedir.

asansorlutasimaAsansörlü Taşımacılık
Ev eşyası taşınması kullanılan teleskopik ve modüller asansörlerimizle  ile ev eşyası taşımasını kolay basit ve sıfır hatalı olarak bir hal almıştır.Türkiye’nin her noktasına asansörlü taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.
ofis
Profesyonel ofis taşıma yöntemleri
Çağdaş çalışma ofislerin taşınmasında iş kaybınız yaşanmadan aynı gün içerisinde taşınıp paketlenip ve yeni ofisinizde yerleştirilip kullanmaya hazır bir hale getirilir.
4
Sanat Eserleri ve Müze Taşıma
Bir çok sanat eseri,resim,antika eşyaların taşınmasını titiz güvenli ve kaliteli olarak taşınmasını sağlamaktayız.Antika ve sanat eseri eşyaların depolama hizmetimiz bulunmaktadır.
 
   
5
Ev Ofis Depolama
Depolama konusunda son derece teknolojik ve kaliteli bir hal alan eşya depolama firmamız ile güvence ve kalite altında depolanmaktayız.
 
6
Fabrika ve Fuar Taşımacılığı
Fabrika taşımacılığında geniş araç filosu ve tam donanımlı ekiplerimiz ile fabrika ve fuar taşımacılığında kalitenin yanı sira güvenilir ve kalitenin olduğu firmayız.
 
   
Ambalaj-Ve-Paketleme
Paketleme Hizmeti
Eşya taşınması kadar paketlemesi’de önemlidir.Eşya paketlemesinde granik havalı nalyonlar ile sarılarak tüm eşya paketlenir.
8
Uluslararası Taşımacılık
Her şey zamanında uluslar arası ev eşyası taşımacılığında eşyalarınız kısa süre ve kaliteli,hasarsız bir şekilde transferi sağlanmaktadır.Türkiye’nin tek uluslararası firmasıyız.